معنی رنت خودرو این است که یک خودری برای چند ساعت یا چند روز و حتی ماه در اختیار بگیرید . اجاره ماشین در بیشتر جهان محبوبیت زیادی دارا است . در کشور ایران اجاره خودرو یک واژه ای ناآشنا است و کمتر کسی میداند اجاره خودرو چه معنی دارد
شرایط و مدارک کرایه ماشین یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو انتخابی برای اجاره و همچنین ده درصد از قیمت خودرو به عنوان وعدیه یا دپوزیت باید قرار دهید.
اجاره خودرو طباطبایی دارای شعب زیادی در سراسر ایران است . شما در هر استان و یا شهری هستید خودرو انتخابی شما تحویل میگردد.
بعد از انتخاب خودرو انتخابی شما و پرداخت بیعانه خودرو با شما تماس و هماهنگی لازم را کرده و خودرو درآدرسی که شما برای تحویل زده باشید تحویل می شود.
در هر برند خودرو کیلومتر مجازی برای مسافت خودرو در یک روز است . برندهای پورشه مجاز به ۱۵۰ کیلومتر در روز و برند بی ام و ۲۰۰ کیلومتر ، برند بنز ۲۰۰ کیلومتر ، برند های کره ای ۲۵۰ کیلومتر و خودرو های ایرانی ۲۵۰ کیلومتر در روز مجاز به حرکت می باشد . و اگر شما بیشتر از کیلومتر مجاز خودرو رفته باشید باید اضافه کیلومتر آن را پرداخت نمایید.
تمام خودرو های اجاره ای دارای بیمه ثالث و بیمه بدنه هستن که چنانچه خسارتی در پی داشتن از بیمه آن استفاده می شوند.
تمام خودروها با پر بودن بنزین و همچنین کارواش شده تحویل شما گیرنده اجاره خودرو میشود . و در موعد عودت خودرو از شما با بنزین پر و کارواش شده تحویل میگردد.
اجاره خودرو هر چند روزی که میخواید حتی اجاره یک ماه آن باید همه مبلغ اجاره ماشین را پرداخت کرده و با شرکت تسویه حساب نمایید .
برای تمدید اجاره خودرو مورد نظرتان باید دو یا سه روز قبل از تاریخ عودت ماشین با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و مبلغ اجاره چند روزی که میخواهید پرداخت کرده .